ברוכים הבאים ל TLV Donuts! בגלל עומס הזמנות לא ניתן להזמין עד סוף השבוע. תודה לכל מי שהזמין!

אותיות דונאטס

רוצים להעביר מסר באותיות דונאטס? הגעתם למקום הנכון!
מלאו את הטופס בתחתית העמוד כדי להזמין אותיות דונאטס עם מסר אישי לבחירתכם!
לאחר שליחת הטופס אנחנו ניצור איתכם קשר מיד כשנתפנה כדי להעביר את המסר המושלם שאותו תרצו.
הזמנות מתקבלות לפחות יום מראש עד השעה 14:00 בתנאי שיש הזמנות פנויות.
ניתן להעביר מסר אישי באנגלית או בעברית, ניתן לבקש ציפוי של גלייז בצבע (לא ניתן למלא אותיות דונאטס בקרם).
מילוי הטופס לא מבטיח את ביצוע ההזמנה או התחייבות לבצע אותה ורק לאחר שניצור איתכם קשר ניתן אישור סופי לביצוע.
מחיר כל אות 15 ₪ מינימום 8 אותיות דונאטס להזמנה.
הדונאטסים נעשים באותו היום מחומרים טבעיים בלבד ואין בהם חומרים משמרים ולכן אנו ממליצים לאכול אותם באותו היום.
* יש אפשרות לדונאטסים טבעוניים.
למידע נוסף ואיזורי משלוחים

טופס הזמנה

אנחנו לא נעשה כל שימוש בפרטים האישים שאתם מספקים בשביל ההזמנה, נשמור על מידע זה בבטחה ולא נשתמש בזה לצורכי שיווק

תקנון אתר

משלוחים

שעות המשלוחים בימים ב'- ה' הם בין 12:00 ל 17:00 ובימי ו' בין 9:30 ל 13:30.
למקומות רחוקים ייתכן ויהיו שינויים בשעות ואתם תקבלו עידכון על כך במעמד ההזמנה.
טווח השעות אינו תלוי בנו אלא בשליחים ולכן לא ניתן לשנות או לקבוע שעת משלוח מדוייקת.
אזורי המשלוחים הם:
תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, אזור, בת ים, ראשון לציון, הרצליה,כפר שמריהו, רמת השרון, רעננה, כפר סבא, הוד השרון, פתח תקווה, ראש העין, סביון, קריית אונו, גני תקווה. *יבנה, *רחובות , *אשקלון, *אשדוד.
*ערים שמסומנות בכוכבית אין אפשרות למשלוח בימי שישי.
לגבי משלוחים לייתר הישובים שנמצאים בסמיכות לערים אלו נא ליצור איתנו קשר טלפוני לבירור אפשרויות משלוח.
מחירי המשלוחים נעים בין 30 ל 60 שקלים תלוי במרחק ואת מחיר המשלוח הסופי ניתן לכם באופן אישי לאחר שנקבל את הכתובת המדוייקת מכם.

תנאים והגבלות

הזמנות אונליין והזמנות ווטסאפ

כל הזמנה באתר תלויה בזמינות שלנו, אם התאריך והשעה שבחרתם בטופס ההזמנה כבר תפוס על ידי לקוחות שהזמינו לפניכם, אנחנו נחזור אליכם תוך 3 שעות משליחת הבקשה בשעות הפעילות, כדי להציע לכם תאריך או שעה חלופיים לביצוע ההזמנה, כמו כן ניתן יהיה לבטל את ההזמנה.
אנחנו מבינים שזה קצת בעייתי לשנות תאריך או שעה, אבל קחו בחשבון שאנחנו צוות קטן עם משאבים מוגבלים ולא מפעל תעשייתי ויש לאיכות שאנו מציעים אפשרות מוגבלת של לקוחות באותו פרק זמן.
אם יש כתובת לא מדוייקת או לא נכונה שאליה המשלוח יגיע ביום ההזמנה אנחנו לא נספק לכם החזר כספי והאחריות לספק כתובת מדוייקת היא על הלקוח בלבד.
במקרים בהם הלקוח לא יהיה בבית על מנת לקבל את ההזמנה ניצור איתו קשר טלפוני על מנת להודיע לו שהשליח השאיר את המארז מחוץ לפתח הבית במקום בטוח עד כמה שניתן.
בין אם הלקוח יענה או לא המארז יישאר בפתח הבית ואנחנו לא ניקח אחריות על המארז של הדונטסים מרגע השארתם בפתח הבית על ידי השליח ולא נספק החזר כספי על כל פגם שייגרם או תלונה שתגיע מידי לקוח שלא קיבל את המשלוח לידיו.
שימו לב, שליח אינו יכול להחזיר את הדונאטס חזרה אלינו ברגע שההזמנה נשלחה.
אם דונאטסים הוזמנו על ידי הלקוח בטעות או שהלקוח החליט לבטל את הזמנתו הוא יכול לבטל אותם ללא עלות כ 2 ימים לפני תאריך המשלוח שהלקוח בחר, לאחר מכן לא יתקבל החזר כספי כלל.
אם הלקוח צריך לשנות תאריך או את הפרטים של ההזמנה/אירוע לאחר שהזמין נא ליצור איתנו קשר טלפוני בהקדם האפשרי. אנחנו תמיד ניהיה קשובים ונעזור ללקוחות עד כמה שניתן כדי למלא את בקשותיהם אך שימו לב שהדבר לא תמיד אפשרי כי ייתכן שתאריכים ושעות שתרצו לשנות אליהם את הזמנתכם יהיו תפוסים על ידי לקוחות אחרים שהזמינו לפניכם כך שהחזר כספי או שינוי תאריך ושעה לא תמיד אפשריים וכל מקרה ייבכן לגופו והזכות לקבוע החזר היא על ידי Tlv Donuts בלבד.
תשלום נעשה בעת השלמת ההזמנה הטלפונית ומראש בלבד! באמצעות העברה בנקאית או העברה כספית באפליקציות BIT , Pay Box , Pay Pal (באפליקציית Pay Pal תיגבה עמלה של 10 ש"ח בנוסף לעלות ההזמנה)
במקרים שנקבעו ואושרו טלפונית בלבד ניתן לשלם במזומן בעת קבלת המשלוח.
ביתר המקרים כל עוד הלקוח לא שילם מראש הוא לא יוכל להשלים את הזמנתו ולא יקבל את ההזמנה גם אם מילא את טופס הבקשה ושלח אותו וגם אם יצר איתנו קשר טלפוני לתיאום.
רק לאחר קבלת התשלום על ידנו, הלקוח יקבל אישור סופי לקבל ההזמנה.
כל הזמנת דונאטס נעשית בהתאמה אישית ולכן לא ניתן להחזיר את הדונאטסים. החזר כספי או פיצוי יתאפשרו רק במקרה שקיבלתם את המוצר הלא נכון (מוצר שלא הזמנתם) או שאיכותו לא מספקת (דבר שייבדק על ידנו).
אם הלקוח לא מרוצה מההזמנה מסיבה כלשהי, נא ליצור קשר תוך 24 שעות ממועד קבלת ההזמנה כדי שנוכל לבדוק את הפנייה, פניות שיתקבלו לאחר מכן לא נוכל להתייחס אליהם.
אנחנו עושים שימוש בתמונות מכל הזמנה שאנחנו מכינים ומעלים אותם לאתר שלנו ולפלטפורמות השונות, אם אינכם מעוניינים שצילום של הזמנתכם יפורסם על ידנו אנא תיידעו אותנו ונמלא את בקשתכם בשמחה.

ההזמנה התקבלה!
נחזור אליכם לאישור ותשלום תוך 3 שעות!
הזמנה שתתקבל לא בשעות הפעילות תיענה ביום שלמחרת. תודה=)